ULUSLARARASIOSMANLI ARAŞTIRMALARI KONGRESİ

MENÜ

Özet Kılavuzu

Hazılanacak olan Kongre ÖZET KİTABI için lütfen bildiri özetinizi Microsoft Word programında, A4 sayfa boyutunda hazırlanmış şekliyle e-posta yolu ile ([email protected]) gönderiniz. Microsoft Word dışındaki programlarda oluşturulmuş (ör. PDF) dosyalar kabul edilmeyecektir.

Özet Kılavuzu

SADECE OSARK Özet Kılavuzunda belirten formatta hazırlanan metinler kabul edilecektir. Özet 250 kelimeyi geçmeyecek şekilde, 12 punto Times New Roman ile Türkçe ve İngilizce olarak yazılmalı ve iki yana yaslı olmalıdır.

Özet Metini: 12 punto Times New Roman ile iki yana yaslı olarak yazılacak, satır aralığı 1,5 cm ve kenar boşluğu 1 inç ya da 2,5 cm olacaktır.

Ana Başlık: Kalın (bold) ve büyük harflerle ve 12 punto Times New Roman ile yazılacak, sayfada ortalanmış olarak yer alacaktır.

Yazar(ların) Adı ve Soyadı: Her kelimenin ilk harfi büyük olarak ve tümü 12 punto Times New Roman ile kalın (bold) olarak yazılacak, sayfada ortalanmış olarak yer alacaktır.

Akademik Unvan/Kurum (Varsa) her kelimenin ilk harfi büyük olarak ve tümü 12 punto Times New Roman ile yazarın adı ve soyadının altında parantez içinde yazılacak ve sayfada ortalanmış olarak yer alacaktır. (Kurum ve unvan bilgileri için Türkçe veya İngilizce dışında bir dil kullanılmamalıdır.)

E-posta Adresi: Kurum ve unvan bilgilerinin yanına yazılmalıdır.

Örnek özet şablonuna şuradan ulaşabilirsiniz.